Banner

Účet

Kategórie

Šikovný povrázok - sčítanie

Šikovný povrázok je jednoduchá učebná pomôcka pre všetkých školákov. Jednoduchým princípom pomocou povrázku si môžu deti sami skúšať základné matematické operácie a hneď si ich aj sami skontrolovať.

Ideálna učebná pomôcka pre žiakov 1. a 2. ročníka!

 

Viac detailov


4,69 € vrátane DPH

BET3500


Hodnotenie: 2.0/5 (10 x hodnotené)


Šikovný povrázok je jednoduchá učebná pomôcka pre všetkých školákov. Jednoduchým princípom pomocou povrázku si môžu deti sami skúšať základné matematické operácie a hneď si ich aj sami skontrolovať. Šikovný povrázok môže byť aj výbornou pomôckou na precvičovanie mozgu po rôznych mozgových ochoreniach ako sú mŕtvice či úrazy.

Základné matematické úkony /sčítanie, odčítanie, násobenie a delenie/ oddávna patrí medzi prvé znalosti, ktoré si človek v civilizovanej spoločnosti osvojuje. Dnešná technická spoločnosť ponúka veľa zjednodušení pomocou strojov /kalkulačky, počítače/. Pritom ide o veľmi jednoduchú metódu, ako si udržovať mozog v dobrej kondícii. Vyskúšajte si, či vám hlava v základných matematických úkonoch pracuje tak, ako v čase návštevy základnej školy. Táto univerzálna mechanická učebná pomôcka vás preverí, či ste nič nezabudli - a máte pri použití okamžitú kontrolu správnych odpovedí. Šikovný povrázok je vhodnou pomôckou pre všetkých, kto z akýchkoľvek dôvodov tieto základné matematické úkony pozabúdal. Okrem zdravých osôb používajúcich roky len "náhradný mozog" pomôže všetkým. ktorí prekonali ochorenie mozgu, úraz a chcú si čo najskôr zabudnuté schopnosti pripomenúť a precvičiť.

 

 

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Komentáre môžu odosielať iba registrovaní zákazníci.

Kontaktujte nas

Košík  

(prázdny)

Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty

Banner


Najpredávanejšie

 • Skrutka s plastovou hlavou M 10Zátka oválna 38x20
  Zátka oválna 38x20 plastová.    ...
 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Kôš na lavicu pozinkovanýZátka kruhová SRL 16
  Kruhová zátka plastová.      
 • Návlek s podložkou 38x20Podložka plastová
  Krytka plastová.      
 • Hravá gramatika 4. ročníkHravá gramatika 4. ročník
  Po "Hravej gramatike" pre 2. a 3. ročník...
 • Všetky najpredávanejšie

  PC-CENNIK