Banner

Skrinka na poštu

Skrinka na poštu

Skriňa je vyrobená z laminovanej drevotriesky 18 mm, všetky hrany sú opatrené ABS hranou 2 mm. Je určená do zborovní škôl. Slúži k uloženiu listových zásielok, prípadne odloženiu osobných vecí učiteľov.

Viac detailov


563,99 € vrátane DPH

SP1XX


Hodnotenie: 2.3/5 (9 x hodnotené)


Skriňa je vyrobená z laminovanej drevotriesky 18 mm, všetky hrany sú opatrené ABS hranou 2 mm. V základno prevedení je DTDL Buk. Je určená do zborovní škôl. Slúži k uloženiu listových zásielok, prípadne odloženiu osobných vecí učiteľov. Každý úložný priestor je uzamykateľný vlastným kľúčom. K zámku sa dá dokúpiť aj generálny kľúč, ktorým sa dajú odomykať všetky zámky. Drevené časti sú vo farbe svetlý buk, možnosť prevedenia aj v dekore jelša, čerešňa a buk. Doprava sa účtuje podľa dohody.

Rozmery:  900 x 1800 x 400 mm

 

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Komentáre môžu odosielať iba registrovaní zákazníci.

Kontaktujte nas

Košík  

(prázdny)

Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty

Banner


Najpredávanejšie

 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Lavica Economic, 2-miestnaLavica Economic, 2-miestna
  Vrchná doska lavíc z laminovej DTD,...
 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Špongia školskáŠpongia školská
  Špongia školská bola presunutá do eshopu...
 • Noha DiskNohy k paravánu
  Nohy si môžte zvoliť podľa potreby v tvare...
 • Všetky najpredávanejšie

  PC-CENNIK