Banner

Účet

Kategórie

Z lásky

Z lásky

Najkrajší darček je ten, ktorý sa dáva z lásky. V našej knižke nájdete mnoho nápadov na výrobu takých darčekov - pekných pozdravov, ručne vyrobených blahoželaní, tisíce sviečok ako z tisíc a jednej noci, alebo tiež pekne prestretého stolu k spoločným raňajkám.

Viac detailov


3,59 € vrátane DPH

TOPP3059


Hodnotenie: 3.0/5 (7 x hodnotené)


Najkrajší darček je ten, ktorý sa dáva z lásky. V našej knižke nájdete mnoho nápadov na výrobu takých darčekov - pekných pozdravov, ručne vyrobených blahoželaní, tisíce sviečok ako z tisíc a jednej noci, alebo tiež pekne prestretého stolu k spoločným raňajkám. Dajte sa inšpirovať našimi motívmi a darujte ich s láskou z celého srdca.

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Komentáre môžu odosielať iba registrovaní zákazníci.

Kontaktujte nas

Košík  

(prázdny)

Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty

Banner


Najpredávanejšie

 • Skrutka s plastovou hlavou M 10Zátka oválna 38x20
  Zátka oválna 38x20 plastová.    ...
 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Kôš na lavicu pozinkovanýZátka kruhová SRL 16
  Kruhová zátka plastová.      
 • Lavica Economic, 2-miestnaLavica Economic, 2-miestna
  Vrchná doska lavíc z laminovej DTD,...
 • Zátka s podložkou 25x2Návlek s podložkou 38x20
  Návlek s podložkou 38x20 plastoý..  ...
 • Všetky najpredávanejšie

  PC-CENNIK