Banner

Lavica Economic, 1-miestna

Lavica Economic, 1-miestna

Vrchná doska lavíc z laminovej DTD, opatrené ABS hranou 20 mm. Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm, povrchová úprava komaxit. Háčiky na zavesenie školskej tašky, výšková nastaviteľnosť lavice. Nastaviteľnosť - zmenou počtu kovových krúžkov a zaistením imbusovej skrutky. Výrobky sú certifikované podľa novej normy EU 1729-1.

Viac detailov


114,99 € vrátane DPH


Hodnotenie: 2.1/5 (12 x hodnotené)


Využitie vo všetkých typoch škôl a ročníkov. Vrchná doska lavíc z laminovej DTD, opatrené ABS hranou 20 mm. Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm, povrchová úprava komaxit. Háčiky na zavesenie školskej tašky, výšková nastaviteľnosť lavice. Nastaviteľnosť - zmenou počtu kovových krúžkov a zaistením imbusovej skrutky. Výrobky sú certifikované podľa novej normy EU 1729-1.
Výber veľkosti Vám uľahčí veľkostná tabuľka. Doprava sa účtuje podľa dohody.

Rozmery: 670 x 510 mm

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Komentáre môžu odosielať iba registrovaní zákazníci.

Kontaktujte nas

Košík  

(prázdny)

Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty

Banner


Najpredávanejšie

 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Lavica Economic, 2-miestnaLavica Economic, 2-miestna
  Vrchná doska lavíc z laminovej DTD,...
 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Špongia školskáŠpongia školská
  Špongia školská bola presunutá do eshopu...
 • Noha DiskNohy k paravánu
  Nohy si môžte zvoliť podľa potreby v tvare...
 • Všetky najpredávanejšie

  PC-CENNIK