Banner

Účet

Lavica Economic, 2-miestna

Lavica Economic, 2-miestna

Vrchná doska lavíc z laminovej DTD, opatrené ABS hranou 20 mm. Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm, povrchová úprava komaxit. Háčiky na zavesenie školskej tašky, výšková nastaviteľnosť lavice. Nastaviteľnosť - zmenou počtu kovových krúžkov a zaistením imbusovej skrutky. Výrobky sú certifikované podľa novej normy EU 1729-1.

Viac detailov


103,49 € vrátane DPH


Hodnotenie: 2.2/5 (23 x hodnotené)


Využitie vo všetkých typoch škôl a ročníkov. Vrchná doska lavíc z laminovej DTD, opatrené ABS hranou 20 mm. Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm, povrchová úprava komaxit. Háčiky na zavesenie školskej tašky, výšková nastaviteľnosť lavice. Nastaviteľnosť - zmenou počtu kovových krúžkov a zaistením imbusovej skrutky. Výrobky sú certifikované podľa novej normy EU 1729-1.
Výber veľkosti Vám uľahčí veľkostná tabuľka. Lavice sa dodávajú v zloženom stave.
Rozmery: 1300 x 510 mm

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Komentáre môžu odosielať iba registrovaní zákazníci.

Kontaktujte nas

Košík  

(prázdny)

Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty

Banner


Najpredávanejšie

 • Skrutka s plastovou hlavou M 10Zátka oválna 38x20
  Zátka oválna 38x20 plastová.    ...
 • Kôš na lavicu pozinkovanýZátka kruhová SRL 16
  Kruhová zátka plastová.      
 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Lavica Economic, 2-miestnaLavica Economic, 2-miestna
  Vrchná doska lavíc z laminovej DTD,...
 • Zátka s podložkou 25x2Návlek s podložkou 38x20
  Návlek s podložkou 38x20 plastoý..  ...
 • Všetky najpredávanejšie

  PC-CENNIK