Banner

Účet

Kategórie

Skriňa DTD trojdielna vysoká

Skriňa DTD trojdielna vysoká

Skriňa je vyrobená z laminovanej drevotriesky 18 mm, všetky hrany sú opatrené ABS hranou 2 mm. Súčasťou štandardnej výbavy je dvojháčik na vešanie a dve police. Zvolená konštrukcia a typ kovania zaručujú dostatočné zabezpečenie voči vylomeniu dverí. Ventilačná mriežka umožňuje odvetrávanie, kovanie zámkov dverí slúži zároveň ako držadlo.

Viac detailov


119,90 € vrátane DPH

SS21X


Hodnotenie: 1.4/5 (17 x hodnotené)


Skriňa je vyrobená z laminovanej drevotriesky 18 mm, všetky hrany sú opatrené ABS hranou 2 mm. Súčasťou štandardnej výbavy je dvojháčik na vešanie a dve police. Zvolená konštrukcia a typ kovania zaručujú dostatočné zabezpečenie voči vylomeniu dverí. Ventilačná mriežka umožňuje odvetrávanie, kovanie zámkov dverí slúži zároveň ako držadlo. Dvierka skrine sú osadené štyrmi kovovými závesmi. Drevené časti sú vo farbe svetlý buk, konštrukcia vo farbe RAL 1001.

Rozmery:  900 x 1850 x 400 mm

 

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Komentáre môžu odosielať iba registrovaní zákazníci.

Kontaktujte nas

Košík  

(prázdny)

Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty

Banner


Najpredávanejšie

 • Skrutka s plastovou hlavou M 10Zátka oválna 38x20
  Zátka oválna 38x20 plastová.    ...
 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Kôš na lavicu pozinkovanýZátka kruhová SRL 16
  Kruhová zátka plastová.      
 • Návlek s podložkou 38x20Podložka plastová
  Krytka plastová.      
 • Hravá gramatika 4. ročníkHravá gramatika 4. ročník
  Po "Hravej gramatike" pre 2. a 3. ročník...
 • Všetky najpredávanejšie

  PC-CENNIK