Banner

Skriňa trojdielna vysoká

Skriňa trojdielna vysoká

Skriňa je vyrobená z laminovanej drevotriesky 18 mm, všetky hrany sú opatrené ABS hranou 2 mm. Súčasťou štandardnej výbavy je dvojháčik na vešanie a dve police. Zvolená konštrukcia a typ kovania zaručujú dostatočné zabezpečenie voči vylomeniu dverí. Ventilačná mriežka umožňuje odvetrávanie, kovanie zámkov dverí slúži zároveň ako držadlo.

Viac detailov


431,99 € vrátane DPH

SS215


Hodnotenie: 3.1/5 (15 x hodnotené)


Skriňa je vyrobená z laminovanej drevotriesky 18 mm, všetky hrany sú opatrené ABS hranou 2 mm. Súčasťou štandardnej výbavy je dvojháčik na vešanie a dve police. Zvolená konštrukcia a typ kovania zaručujú dostatočné zabezpečenie voči vylomeniu dverí. Ventilačná mriežka umožňuje odvetrávanie, kovanie zámkov dverí slúži zároveň ako držadlo. Dvierka skrine sú osadené štyrmi kovovými závesmi, odkladací rošt má špeciálny profil na odvádzanie nečistôt, nohy skrine sú opatrené výškovo nastaviteľnými skrutkami. Drevené časti sú vo farbe svetlý buk, konštrukcia vo farbe RAL 1001. Doprava sa účtuje podľa dohody.

Rozmery:  900 x 1750 x 400 mm

 

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Komentáre môžu odosielať iba registrovaní zákazníci.

Kontaktujte nas

Košík  

(prázdny)

Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty

Banner


Najpredávanejšie

 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Lavica Economic, 2-miestnaLavica Economic, 2-miestna
  Vrchná doska lavíc z laminovej DTD,...
 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Špongia školskáŠpongia školská
  Špongia školská bola presunutá do eshopu...
 • Noha DiskNohy k paravánu
  Nohy si môžte zvoliť podľa potreby v tvare...
 • Všetky najpredávanejšie

  PC-CENNIK