Banner

Účet

Kategórie

Matesova abeceda

Matesova abeceda

Procvičujeme psaní tiskacích i psacích písmen
Pracovní sešit s úkoly pro děti od 5 do 7 let

Viac detailov


5,97 € vrátane DPH

9788073676971

Pozor: Posledné kusy na sklade!


Hodnotenie: 2.1/5 (7 x hodnotené)


Procvičujeme psaní tiskacích i psacích písmen
Pracovní sešit s úkoly pro děti od 5 do 7 let
Sešit obsahuje pracovní listy, které se soustřeďují na procvičení psaní tiskacích a psacích písmen celé české abecedy. Úkoly nejprve zábavnou formou uvolní ruku, tím se rozvíjí její jemná motorika, a zároveň si procvičí správné vedení čar a jednotlivé tahy písmen. Na rozdíl od běžných písanek úkoly nenabízejí jen samotné procvičování psaní písmenek, ale i množství hádanek, rozmanitých úkolů, cvičení na podporu a rozvoj logického myšlení, dále výtvarného cítění, trpělivosti, tvořivosti. Dítě se také nenásilnou a hravou formou učí rozpoznávat linie a tvary v každodenní realitě (v letu ptáků, ve vzorech pleteného svetru, ve slunečních paprscích), upevňuje si základy počítání a schopnost orientace na ploše.“
Mgr. Jiří Nevěčný vystudoval speciální pedagogiku na Univerzitě Palackého v Olomouci, v diplomové práci se zabýval teorií tvorby učebnic pro mentálně postižené žáky. Pracuje jako systémový inženýr, věnuje se převážně školení a vzdělávání dospělých.
Alena Nevěčná, DiS., absolvovala VOŠ a SPŠE v Olomouci, obor Aplikace výpočetní techniky. V současnosti je na mateřské dovolené.
Manželé Nevěční jsou autory pracovních sešitů Zachraňme Černé ouško (Portál, 2009) a Co víš o ročních obdobích? (Portál, 2009).

Väzba: brožovaná

Počet strán: 72

Autor: Nevěčný, Jiří ; Nevěčná, Alena

 

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Komentáre môžu odosielať iba registrovaní zákazníci.

Kontaktujte nas

Košík  

(prázdny)

Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty

Banner


Najpredávanejšie

 • Skrutka s plastovou hlavou M 10Zátka oválna 38x20
  Zátka oválna 38x20 plastová.    ...
 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Kôš na lavicu pozinkovanýZátka kruhová SRL 16
  Kruhová zátka plastová.      
 • Lavica Economic, 2-miestnaLavica Economic, 2-miestna
  Vrchná doska lavíc z laminovej DTD,...
 • Zátka s podložkou 25x2Návlek s podložkou 38x20
  Návlek s podložkou 38x20 plastoý..  ...
 • Všetky najpredávanejšie

  PC-CENNIK