Banner

Účet

That´s us + CD - 4. ročník ZŠ

That´s us + CD - 4. ročník ZŠ

Učebnica nadväzuje na TO SME MY – THAT´S US, učebnicu angličtiny pre 3. ročník základných škôl.

Učebnica angličtiny pre 4. ročník ZŠ

Viac detailov

Znížená cena!
8,95 € vrátane DPH

9,95 € vrátane DPH

PR9788007019096

Pozor: Posledné kusy na sklade!


Hodnotenie: 2.3/5 (24 x hodnotené)


Učebnica nadväzuje na TO SME MY – THAT´S US, učebnicu angličtiny pre 3. ročník základných škôl. Opäť predstavuje hlavné postavičky v každodenných, ale aj menej bežných situáciách. Knihou nás sprevádzajú známi hrdinovia Zita a Zack, ku ktorým sa tento rok pridala Lucy, ich rovesníčka z Veľkej Británie. Neodmysliteľnou súčasťou zostávajú výmyselníci dráčik Bobo a dinosaurus Dino. Spolu s nimi pôjdu žiaci do školy, oboznámia sa s počasím v jednotlivých ročných obdobiach, oslávia Vianoce, urobia si výlet na farmu a prežijú dobrodružnú noc v knižnici. Východisko pre rôzne tematické okruhy tvoria príbehy na začiatku každej lekcie, v ktorých sa žiaci v zmysluplnom kontexte zoznamujú s novou slovnou zásobou či jazykovými štruktúrami. Prítomnosť Lucy z Londýna poskytuje aj možnosť porovnania spôsobu života a kultúry na Slovensku a vo Veľkej Británii. K atraktivite učebnice prispievajú pútavé farebné obrázky a jemný humor, zrozumiteľný pre deti danej vekovej kategórie. Súčasťou učebnicového kompletu je aj pracovný zošit, slúžiaci na precvičenie prebratého učiva, a CD s nahrávkami textov k príbehom a cvičeniam. Publikáciu odporúča Ministerstvo školstva SR ako učebnú pomôcku pre základné školy.

 

Rozsah: 64 strán
Formát: 205 x 290 mm
Väzba: mäkká
Rok vydania: 2012

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Komentáre môžu odosielať iba registrovaní zákazníci.

Kontaktujte nas

Košík  

(prázdny)

Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty

Banner


Najpredávanejšie

 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Lavica Economic, 2-miestnaLavica Economic, 2-miestna
  Vrchná doska lavíc z laminovej DTD,...
 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Noha DiskNohy k paravánu
  Nohy si môžte zvoliť podľa potreby v tvare...
 • Špongia školskáŠpongia školská
  Špongia školská. 15x10x8 cm
 • Všetky najpredávanejšie

  PC-CENNIK