Banner

Účet

Paraván magnetický BT L - email 250°C

Obojstranná magnetická tabuľa s úchytmi na popis fixkou. Paraván s bielym lakovaným povrchom. Tento typ povrchu je vhodný na menej intenzívne použitie, povrch je menej odolný proti oteru, po obrúsení povrchovej vrstvy používaním je zmazanie popisovačov obtiažnejšie.

Viac detailov


126,90 € vrátane DPH


Hodnotenie: 2.5/5 (12 x hodnotené)


Obojstranná magnetická tabuľa s úchytmi na popis fixkou. Paraván s bielym lakovaným povrchom. Tento typ povrchu je vhodný na menej intenzívne použitie, povrch je menej odolný proti oteru, po obrúsení povrchovej vrstvy používaním je zmazanie popisovačov obtiažnejšie. Zavesením tabulí pomocou plastových spojok medzi oceľové nohy sa dajú vytvárať rôzne zostavy, výstavné expozície, deliace steny v kanceláriách a pod. Výšku nôh si môžete zvoliť 150 alebo 190 cm a tvar nohy podľa potreby. 4 plastové spojky sú súčasťou paravánu. Nohy nie sú zahrnuté v cene paravánu. Treba si ich objednať zvlášť podľa veľkosti a tvaru. Cena je za 1 tabuľu, obrázok je len ilustračný. Na výber rôzne rozmery.

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Komentáre môžu odosielať iba registrovaní zákazníci.

Kontaktujte nas

Košík  

(prázdny)

Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty

Banner


Najpredávanejšie

 • Skrutka s plastovou hlavou M 10Zátka oválna 38x20
  Zátka oválna 38x20 plastová.    ...
 • Kôš na lavicu pozinkovanýZátka kruhová SRL 16
  Kruhová zátka plastová.      
 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Lavica Economic, 2-miestnaLavica Economic, 2-miestna
  Vrchná doska lavíc z laminovej DTD,...
 • Zátka s podložkou 25x2Návlek s podložkou 38x20
  Návlek s podložkou 38x20 plastoý..  ...
 • Všetky najpredávanejšie

  PC-CENNIK