Banner

Rozvrhová tabuľa pre 26 tried

Rozvrhová tabuľa umožňuje zostaviť a prehľadne zobraziť týždenný rozvrh hodín. V ľavom stĺpci sú na bielom magnetickom prúžku vyznačené jednotlivé triedy. Na zobrazenie vyučujúcich v jednotlivých hodinách, dňoch a triedach slúžia farebné magnetické štvorčeky s popisom.

Tabuľa so slovenským popisom!

Viac detailov


185,95 € vrátane DPH

10070100.1108


Hodnotenie: 2.5/5 (40 x hodnotené)


Rozvrhová tabuľa umožňuje zostaviť a prehľadne zobraziť týždenný rozvrh hodín. V ľavom stĺpci sú na bielom magnetickom prúžku vyznačené jednotlivé triedy. Na zobrazenie vyučujúcich v jednotlivých hodinách, dňoch a triedach slúžia farebné magnetické štvorčeky s popisom.
Rám tabule je z eloxovaného hliníka v prírodnom odtieni, plastové rohy. Štandardná montážna sada pre upevnenie na stenu. Rozvrhovú tabuľu je tiež možné vyrobiť v uzamykateľnom prevedení ako vitrínu alebo s odkladacou lištou na popisovače.

Tabuľa so slovenským popisom!

Príklad: vyučujúcemu s úväzkom 10 hodín matematiky a 13 hodín fyziky je pridelená tmavozelená farba. Z magnetického prúžku sa nastrihá 23 štvorčekov. Pomocou svetlého popisovača sa na 10 štvorčekov napíše skratka M a 13 štvorčekov skratka F. Magnetické štvorčeky sa rozmiestnia do príslušných políčok hodín a tried, v ktorých bude vyučujúci vyučovať.

Veľkosť: do 26 tried (0 - 8 hodín)

Rozmer: 70x100 cm

TIP!! Základná sada rozvrh - obsahuje všetko potrebné pre použitie rozvrhovej tabule.

 

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Komentáre môžu odosielať iba registrovaní zákazníci.

Kontaktujte nas

Košík  

(prázdny)

Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty

Banner


Najpredávanejšie

 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Lavica Economic, 2-miestnaLavica Economic, 2-miestna
  Vrchná doska lavíc z laminovej DTD,...
 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Špongia školskáŠpongia školská
  Špongia školská bola presunutá do eshopu...
 • Noha DiskNohy k paravánu
  Nohy si môžte zvoliť podľa potreby v tvare...
 • Všetky najpredávanejšie

  PC-CENNIK