Banner

Účet

Kategórie

Vitrína textilná

Vitrína s textilným povrchom. Kvalitný povrch s krátkym vlasom. Ľahké zapichovanie celej dĺžky špendlíkov, sendvičová konštrukcia. Textilná nástenka je krytá akrylátovým sklom. Hliníkový rám, plastové rohy, zámok s dvomi kľúčmi. Vitrínu môžte tiež umiestniť na paravánové nohy.

Viac detailov


168,90 € vrátane DPH


Hodnotenie: 3.2/5 (5 x hodnotené)


Vitrína s textilným povrchom. Kvalitný povrch s krátkym vlasom. Ľahké zapichovanie celej dĺžky špendlíkov, sendvičová konštrukcia. Textilná nástenka je krytá akrylátovým sklom. Hliníkový rám, plastové rohy, zámok s dvomi kľúčmi. Príslušenstvo na montáž na stenu. Štandardná hlbka je 19 mm. Možnosť jednotného kľúča pre viacero vitrín. Vitrínu môžte tiež umiestniť na paravánové nohy.

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Komentáre môžu odosielať iba registrovaní zákazníci.

Kontaktujte nas

Košík  

(prázdny)

Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty

Banner


Najpredávanejšie

 • Skrutka s plastovou hlavou M 10Zátka oválna 38x20
  Zátka oválna 38x20 plastová.    ...
 • Kôš na lavicu pozinkovanýZátka kruhová SRL 16
  Kruhová zátka plastová.      
 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Hravá gramatika 4. ročníkHravá gramatika 4. ročník
  Po "Hravej gramatike" pre 2. a 3. ročník...
 • Prvouka 1. ročníkPrvouka 1. ročník
  Pracovný zošit pozostáva zo súboru...
 • Všetky najpredávanejšie

  PC-CENNIK