Banner

Účet

Kategórie

Vitrína magnetická

Vitrína s magnetickým emailovým povrchom na popis fixkou. Tento typ povrchu je vhodný na menej intenzívne použitie, povrch nie je taký odolný proti oteru, po obrúsení povrchovej vrstvy používaním je zmazanie popisovaču obtiažnejšie. Ľahké zapichovanie celej dĺžky špendlíkov.

Viac detailov


204,90 € vrátane DPH


Hodnotenie: 3.7/5 (3 x hodnotené)


Vitrína s magnetickým emailovým povrchom na popis fixkou. Tento typ povrchu je vhodný na menej intenzívne použitie, povrch nie je taký odolný proti oteru, po obrúsení povrchovej vrstvy používaním je zmazanie popisovaču obtiažnejšie. Ľahké zapichovanie celej dĺžky špendlíkov. Sendvičová konštrukcia. Magnetická nástenka je krytá akrylátovým sklom. Hliníkový rám, plastové rohy, zámok s dvomi kľúčmi. Príslušenstvo na montáž na stenu. Štandardná hlbka je 19 mm. Možnosť jednotného kľúča pre viacero vitrín. Vitrínu môžte tiež umiestniť na paravánové nohy.

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Komentáre môžu odosielať iba registrovaní zákazníci.

Kontaktujte nas

Košík  

(prázdny)

Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty

Banner


Najpredávanejšie

 • Skrutka s plastovou hlavou M 10Zátka oválna 38x20
  Zátka oválna 38x20 plastová.    ...
 • Kôš na lavicu pozinkovanýZátka kruhová SRL 16
  Kruhová zátka plastová.      
 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Hravá gramatika 4. ročníkHravá gramatika 4. ročník
  Po "Hravej gramatike" pre 2. a 3. ročník...
 • Prvouka 1. ročníkPrvouka 1. ročník
  Pracovný zošit pozostáva zo súboru...
 • Všetky najpredávanejšie

  PC-CENNIK