Banner

Účet

Kategórie

Nová překvapení z kindervajíček

Nová překvapení z kindervajíček

Prekvapenie bude určite veľké: vajíčka z umelej hmoty, ktoré sa skrývajú v čokoládových kindervajíčkach dozdobíte farbami, papierom a ďalšími materiálmi a vyrobíte si z nich veselé figúrky, napríklad pirátov, strašidlá a rôzne farebné doplnky - magnety, ťažidlá či prívesky na kľúče.

Viac detailov


3,59 € vrátane DPH

TOPP3220


Hodnotenie: 1.6/5 (5 x hodnotené)


Prekvapenie bude určite veľké: vajíčka z umelej hmoty, ktoré sa skrývajú v čokoládových kindervajíčkach dozdobíte farbami, papierom a ďalšími materiálmi a vyrobíte si z nich veselé figúrky, napríklad pirátov, strašidlá a rôzne farebné doplnky - magnety, ťažidlá či prívesky na kľúče. Všetky návody sú sprevádzané predlohami a názornými ilustráciami.

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Komentáre môžu odosielať iba registrovaní zákazníci.

Kontaktujte nas

Košík  

(prázdny)

Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty

Banner


Najpredávanejšie

 • Skrutka s plastovou hlavou M 10Zátka oválna 38x20
  Zátka oválna 38x20 plastová.    ...
 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Kôš na lavicu pozinkovanýZátka kruhová SRL 16
  Kruhová zátka plastová.      
 • Lavica Economic, 2-miestnaLavica Economic, 2-miestna
  Vrchná doska lavíc z laminovej DTD,...
 • Zátka s podložkou 25x2Návlek s podložkou 38x20
  Návlek s podložkou 38x20 plastoý..  ...
 • Všetky najpredávanejšie

  PC-CENNIK