Banner

Účet

Kategórie

Plastická přáníčka

Plastická přáníčka

Dvojrozmerné želania zaručujú naozajstné prekvapenie: veď zo želaní vyskočí naozajstný farebný svet! Málo kto vám uverí, že ste želanie vyrobili sami. Pritom to nie je ťažké. Jasné predlohy, popisy vysvetlené krok za krokom a tipy a triky vám prácu uľahčia.

Viac detailov


3,59 € vrátane DPH

TOPP3206


Hodnotenie: 1.9/5 (7 x hodnotené)


Dvojrozmerné želania zaručujú naozajstné prekvapenie: veď zo želaní vyskočí naozajstný farebný svet! Málo kto vám uverí, že ste želanie vyrobili sami. Pritom to nie je ťažké. Jasné predlohy, popisy vysvetlené krok za krokom a tipy a triky vám prácu uľahčia. A pekné motívy sa postarajú, aby želania nepôsobili nudne. Uvidíte, že akonáhle si raz takéto želanie vyrobíte, už nebudete chcieť vyrábať žiadne iné. Vyrábajú sa z tvrdého papiera, knižka obsahuje predlohy v originálnej veľkosti..

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Komentáre môžu odosielať iba registrovaní zákazníci.

Kontaktujte nas

Košík  

(prázdny)

Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty

Banner


Najpredávanejšie

 • Skrutka s plastovou hlavou M 10Zátka oválna 38x20
  Zátka oválna 38x20 plastová.    ...
 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Kôš na lavicu pozinkovanýZátka kruhová SRL 16
  Kruhová zátka plastová.      
 • Lavica Economic, 2-miestnaLavica Economic, 2-miestna
  Vrchná doska lavíc z laminovej DTD,...
 • Zátka s podložkou 25x2Návlek s podložkou 38x20
  Návlek s podložkou 38x20 plastoý..  ...
 • Všetky najpredávanejšie

  PC-CENNIK