Banner

Plastická přáníčka

Plastická přáníčka

Dvojrozmerné želania zaručujú naozajstné prekvapenie: veď zo želaní vyskočí naozajstný farebný svet! Málo kto vám uverí, že ste želanie vyrobili sami. Pritom to nie je ťažké. Jasné predlohy, popisy vysvetlené krok za krokom a tipy a triky vám prácu uľahčia.

Viac detailov


3,59 € vrátane DPH

TOPP3206


Hodnotenie: 1.5/5 (11 x hodnotené)


Dvojrozmerné želania zaručujú naozajstné prekvapenie: veď zo želaní vyskočí naozajstný farebný svet! Málo kto vám uverí, že ste želanie vyrobili sami. Pritom to nie je ťažké. Jasné predlohy, popisy vysvetlené krok za krokom a tipy a triky vám prácu uľahčia. A pekné motívy sa postarajú, aby želania nepôsobili nudne. Uvidíte, že akonáhle si raz takéto želanie vyrobíte, už nebudete chcieť vyrábať žiadne iné. Vyrábajú sa z tvrdého papiera, knižka obsahuje predlohy v originálnej veľkosti..

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Komentáre môžu odosielať iba registrovaní zákazníci.

Kontaktujte nas

Košík  

(prázdny)

Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty

Banner


Najpredávanejšie

 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Lavica Economic, 2-miestnaLavica Economic, 2-miestna
  Vrchná doska lavíc z laminovej DTD,...
 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Špongia školskáŠpongia školská
  Špongia školská bola presunutá do eshopu...
 • Noha DiskNohy k paravánu
  Nohy si môžte zvoliť podľa potreby v tvare...
 • Všetky najpredávanejšie

  PC-CENNIK