Banner

Pohyblivá ZOO

Pohyblivá ZOO

Veselé zvieratká, ktoré hýbu rukami, nohami, krídlami alebo chvostmi zdobia nejednu detskú izbu. Lachtan predvádza svoje veselé kúsky, opica vás naučí svoj banánový tanec a pštros sa s vami vydá na prechádzku. I ostatné zvieratá vám chcú predviesť, čo všetko dokážu.

Viac detailov


3,59 € vrátane DPH

TOPP2908


Hodnotenie: 1.9/5 (14 x hodnotené)


Veselé zvieratká, ktoré hýbu rukami, nohami, krídlami alebo chvostmi zdobia nejednu detskú izbu. Lachtan predvádza svoje veselé kúsky, opica vás naučí svoj banánový tanec a pštros sa s vami vydá na prechádzku. I ostatné zvieratá vám chcú predviesť, čo všetko dokážu. Vďaka podrobným návodom a mnohým obrázkom sa vám isto podarí si ich rýchle vyrobiť a zažiť s nimi veľa nových dobružstiev.

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Komentáre môžu odosielať iba registrovaní zákazníci.

Kontaktujte nas

Košík  

(prázdny)

Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty

Banner


Najpredávanejšie

 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Lavica Economic, 2-miestnaLavica Economic, 2-miestna
  Vrchná doska lavíc z laminovej DTD,...
 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Špongia školskáŠpongia školská
  Špongia školská bola presunutá do eshopu...
 • Noha DiskNohy k paravánu
  Nohy si môžte zvoliť podľa potreby v tvare...
 • Všetky najpredávanejšie

  PC-CENNIK