Banner

Účet

Kategórie

Pohyblivá ZOO

Pohyblivá ZOO

Veselé zvieratká, ktoré hýbu rukami, nohami, krídlami alebo chvostmi zdobia nejednu detskú izbu. Lachtan predvádza svoje veselé kúsky, opica vás naučí svoj banánový tanec a pštros sa s vami vydá na prechádzku. I ostatné zvieratá vám chcú predviesť, čo všetko dokážu.

Viac detailov


3,59 € vrátane DPH

TOPP2908


Hodnotenie: 1.9/5 (8 x hodnotené)


Veselé zvieratká, ktoré hýbu rukami, nohami, krídlami alebo chvostmi zdobia nejednu detskú izbu. Lachtan predvádza svoje veselé kúsky, opica vás naučí svoj banánový tanec a pštros sa s vami vydá na prechádzku. I ostatné zvieratá vám chcú predviesť, čo všetko dokážu. Vďaka podrobným návodom a mnohým obrázkom sa vám isto podarí si ich rýchle vyrobiť a zažiť s nimi veľa nových dobružstiev.

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Komentáre môžu odosielať iba registrovaní zákazníci.

Kontaktujte nas

Košík  

(prázdny)

Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty

Banner


Najpredávanejšie

 • Skrutka s plastovou hlavou M 10Zátka oválna 38x20
  Zátka oválna 38x20 plastová.    ...
 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Kôš na lavicu pozinkovanýZátka kruhová SRL 16
  Kruhová zátka plastová.      
 • Lavica Economic, 2-miestnaLavica Economic, 2-miestna
  Vrchná doska lavíc z laminovej DTD,...
 • Zátka s podložkou 25x2Návlek s podložkou 38x20
  Návlek s podložkou 38x20 plastoý..  ...
 • Všetky najpredávanejšie

  PC-CENNIK