Banner

Účet

Kategórie

Skládaná přáníčka s překvapením

Skládaná přáníčka s překvapením

Znáte to. Chcete někomu poslat pozdrav, pogratulovat k narozeninám nebo k nějaké zvláštní události, někoho třeba jen rozveselit nebo pozvat na oběd a nemůžete sehnat vhodné přání? Hledáte nápady na veselá a osobitá přáníčka, která adresátovi zaručeně udělají radost?

Viac detailov


3,59 € vrátane DPH

TOPP3581


Hodnotenie: 2.2/5 (10 x hodnotené)


Znáte to. Chcete někomu poslat pozdrav, pogratulovat k narozeninám nebo k nějaké zvláštní události, někoho třeba jen rozveselit nebo pozvat na oběd a nemůžete sehnat vhodné přání? Hledáte nápady na veselá a osobitá přáníčka, která adresátovi zaručeně udělají radost? V knize najdete 15 nápadů na zajímavá přáníčka ať již k narozeninám, ke Dni matek, svatbě, anebo prostě jen tak. A navíc při otevření přáníčka se motiv změní a postará se o vtipný efekt! Vyzkoušejte to! Zaručeně to vyjde!

Momentálne žiadne komentáre zákazníkov.

Komentáre môžu odosielať iba registrovaní zákazníci.

Kontaktujte nas

Košík  

(prázdny)

Hľadať

Nové produkty

Žiadne nové produkty

Banner


Najpredávanejšie

 • Skrutka s plastovou hlavou M 10Zátka oválna 38x20
  Zátka oválna 38x20 plastová.    ...
 • Stolička ClassicStolička Classic
  Kovová konštrukcia - plochoovál 38x20 mm,...
 • Kôš na lavicu pozinkovanýZátka kruhová SRL 16
  Kruhová zátka plastová.      
 • Lavica Economic, 2-miestnaLavica Economic, 2-miestna
  Vrchná doska lavíc z laminovej DTD,...
 • Zátka s podložkou 25x2Návlek s podložkou 38x20
  Návlek s podložkou 38x20 plastoý..  ...
 • Všetky najpredávanejšie

  PC-CENNIK